Zákaznická zóna


Zákaznická zóna (nový vzhled)

Abychom Vám umožnili ještě rychlejší orientaci v rezervačním systému, připravili jsme vám vylepšenou zákaznickou zónu. Na jedné stránce tak naleznete všechny potřebné informace například nejbližší aktivity, pohyb kreditů případně aktuální stav kreditů. Nebudeme předbíhat, projdeme si jednotlivé části zákaznické zóny postupně popsat:

Rezervační systém

V zákaznické zóně naleznete jednu z nejdůležitějších věcí - odkaz na rezervační systém, pomocí kterého se můžete přihlásit na vybrané aktivity.

Mé rezervace

Většina klientů si rezervuje své akce několik dní dopředu. Aby jste byli včas informováni kdy se která akce koná, naleznete nejbližší akce hned po přihlášení do zákaznické zóny. Jen tak nepropásnete žádnou akci, kterou jste si objednali. Pokud chcete zobrazit všechny aktivity, stačí kliknout na odkaz.

Hlídání akcí

Pokud má klient nastaveno na nějakou akci hlídání, zobrazuje se mu seznam akcí na které má toto hlídání nastaveno. Zobrazeny jsou nejbližší akce, kliknutím na odkaz se zobrazí všechny akce (na které je nastaveno hlídání).

Pohyb kreditů

V záhlaví této části je zobrazena informace o aktuálním stavu kreditu. Pod krátkým popisem vidíte poslední pohyb kreditu. Pro kompletní výpis stačí kliknout na odkaz a zobrazí se vám celá dostupná historie.

Osobní profil

V osobním profilu si můžete změnit osobní údaje včetně fotografie a také přihlašovací údaje (e-mail a heslo).

Diskusní fórum

Pokud využíváte tuto funkci, zobrazí se přihlášenému klientovi poslední příspěvky v diskusním fóru. Přihlášený klient může jednoduše přejít na stránku se všemi příspěvky, nebo může přidat nový.